profi vizitka

BUĎTE ONLINE

je to jednoduché, stačí se nám ozvat ...

Proč mít profi vizitku?

Snad každý z nás zažil situaci, kdy přišel čas na předání klasické papírové vizitky a ani dlouhé hledání v tašce, po kapsách, v peněžence nevedlo k nalezení. S tím může být konec, když začnete využívat výhod PROFI VIZITKY. Jste obchodník, finanční poradce, architekt, majitel firmy, fotograf,...? Nyní můžete sebe nebo svoji firmu prezentovat přehledně a jednoduše na mobilu, tabletu, počítači či televizi a ještě mít nad obsahem plnou kontrolu. PROFI VIZITKA je přesně to co hledáte. S PROFI VIZITKOU stačí svým klientům, kamarádům, partnerům, ... říct svoji internetovou adresu, kde už se o vás dozvědí veškeré informace a jednoduše uloží mezi své oblíbené stránky.

dohledatelná

S PROFI VIZITKOU budete součástí online světa a vaši klienti, obchodní partneři vás vždy dohledají třeba i na mobilu, tabletu...

vždy aktuální

Díky propracovanému a jednoduchému redakčnímu systému si můžete změnit fotky, texty, ikony, kontaktní údaje na pár kliků.

jednoduchá

Čerpáme z více jak 16 leté práce s klienty v rámci webových služeb. Přehlednost, jednoduchost v rámci administrace a funkčnost.. toho se držíme!

ukázky profi vizitek

V ukázkách naleznete PROFI VIZITKY od základní verze S přes nejoblíbenější verzi L až po verzi XL, kde jsme kompletně měnili design a přizpůsobovali funkce dle přání klienta.

BUĎTE ONLINE

Svět se mění a skoro každý kdo s vámi jedná nebo řeší nějaký obchod vás hledá na internetu. Díky PROFI VIZITCE vás nalezne a ideálně jen to co budete chtít aby našel.

JAK JI ZÁSKÁM?

Jak získám PROFI VIZITKU?

Pro lepší přehlednost jsme rozepsali postup do 7-mi kroků. Vše je jednoduché a pokud budete mít namyšlený obsah stránek, můžete mít vše hotové již do pár dnů.

kontakt

Dejte nám o sobě vědět ať už přes email nebo nám zavolejte. Probereme veškeré možnosti a nastavíme to nejlepší pro vaši PROFI VIZITKU.

schůzka

Osobní setkání nebo videocall není vždy nutný ale rádi vám věnujeme náš čas abychom docílili co nejlepšího nastavení PROFI VIZITKY pro vás nebo pro vaše podnikání. Nechceme jít cestou zaplať a nastav si to sám.

název domény

Společně vymyslíme ten nejlepší název a ověříme, zda je dostupný k zaregistrování. Například naše doména je profivizitka.cz. Pokud již máte vlastní doménu zaregistrovanou, zašleme vám možnosti a pokyny jak postupovat.

ZAKOUPENÍ

Vystavíme vám fakturu dle vašeho výběru typu PROFI VIZITKY. Do 48 hod. po obdržení platby na náš bankovní účet vám nastavíme vaši PROFI VIZITKU a zašleme přístupové údaje s video návodem.

Video návod

Naše PROFI VIZITKA je velmi jednoduchá. Lehce si sami upravíte veškerý obsah stránek, na tom si zakládáme bez možnosti stránky "rozbít". Ale i tak máme pro vás připravený video návod, kde vše vysvětlíme a dáme vám další tipy a rady.

Obsah stránek

Veškeré potřebné věci jsou z naší strany již nastaveny. Nyní se stačí přihlásit na stránky a z vaší strany doplnit texty a obrázky. Samozřejmě jsme vám k dispozici a v případě potřeby s tím rádi pomůžeme.

HOTOVO

Jak doplníte texty a obrázky dle vaší představy, stačí v administraci kliknout na tlačítko vypnout údržbu stránek a vaše PROFI VIZITKA se stane veřejná. Od této chvíle vás klienti, partneři, kamarádi, ... budou moci najít v online světě. U vyhledávačů jako je například google.cz to může trvat déle než si vás "načte".

Napsali o nás

Vážíme si každého zákazníka a vždy se snažíme mu maximálně pomoci ve ztvárnění jeho představy. Heslo našeho IT GURU Stanislava Rýce je "slovíčko NEJDE neexistuje" a toho se držíme.

Jan Šulc

manažer obchodní sítě

Pan Rýc je profesionál a člověk na svém místě. Při tvorbě webových stránek mi se vším poradil, vše zpracoval a měl spoustu užitečných rad a námětů, které pak zapasoval přímo do webu, aniž by byl narušen můj původní záměr a má představa. Vše zvládl velice rychle a za rozumné peníze. Příjemným benefitem je pak jeho vzdálená podpora při správě stránek.

Lukáš Hrančík

finanční poradce

Děkuji Standovi za kompletní zpracování webu. O nic jsem se nemusel starat. Zajistil mi převod domény, tvorbu loga, navrhl design a kompletně vytvořil webové stránky. To vše navíc velmi rychle, během pár dnů.

MOŽNOSTI A CENY

PROFI VIZITKA se přizpůsobí každé vaší situaci, stačí si jen vybrat z přednastavených verzí. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit.

S

jeden modul s fotkou, popisem a kontaktními údaji


plná kontrola nad obsahem díky redakčnímu systému


registrace domény a nastavení webhostingu v ceně


doména a webhosting první rok zdarma, poté 960 Kč / rok


žádné další poplatky ani paušály

7 000 Kč

žádné další paušály

M

6 modulů například o mě, galerie, tým, reference, kontakt, ...


plná kontrola nad obsahem díky redakčnímu systému


registrace domény a nastavení webhostingu v ceně


doména a webhosting první rok zdarma, poté 960 Kč / rok


žádné další poplatky ani paušály

12 000 Kč

žádné další paušály

L

9 modulů například o mě, galerie, tým, reference, kontakt, ...


plná kontrola nad obsahem díky redakčnímu systému


registrace domény a nastavení webhostingu v ceně


doména a webhosting první rok zdarma, poté 960 Kč / rok


žádné další poplatky ani paušály

15 000 Kč

žádné další paušály

XL

až 20 modulů a tvorba jednoho modulu na míru


plná kontrola nad obsahem díky redakčnímu systému


registrace domény a nastavení webhostingu v ceně


doména a weghosting první rok zdarma, poté 960 Kč / rok


žádné další poplatky ani paušály

od 20 000 Kč

žádné další paušály

Odměna

Máte strukturu obchodních zástupců, více kanceláří nebo se dělíte na více oblastí a podobně? Dejte nám o sobě vědět. V případě realizací více PROFI VIZITEK vám vše upravíme na míru dle vašeho design manuálu a ještě vyplatíme odměnu.

MÁM ZÁJEM

Kontakt

neváhejte se na nás obrátit

+420 721 673 205

Rádi s vámi probereme veškeré možnosti
PROFI VIZITKY

Technická podpora

Pondělí - Pátek
8:00 - 20:00 hod.

moje@profivizitka.cz

Napište nám vaše dotazy, vše rychle zodpovíme